SaLuSa: We kunnen afzien van moeizame Rechtzaken
SaLuSa: We kunnen afzien van moeizame Rechtzaken
28 maart 2018 / Door Steve Beckow
In de loop van een onderzoek kwam ik deze opmerkelijke passage van SaLuSa tegen.
Ik besefte dat dit een van de belangrijkste passages was die mijn ideeën vormden over wat het lot van de kabbalisten zou zijn.
Wat “de komende maanden” was, is jaren geworden, maar het plan dat SaLuSa uiteenzet, is nog steeds datgene waarvan ik denk dat het Gezelschap van de Hemel heeft gevolgd.
Het feit dat we van een Ascentie van de weinigen naar een Ascentie van de vele zijn overgestapt, is waarschijnlijk een factor in de verlenging van het proces van verantwoording, maar de mechanismen zullen volgens mij hetzelfde blijven.
Wat SaLuSa hier niet vermeldt dat hij ergens anders wel vermeldt, is dat het Gezelschap van de Hemel in de rechtbank bewijs uit de Akasha Kronieken kan invoeren – dus er is geen kans op onnauwkeurigheid.
————————————————–
SaLuSa: Bijna dagelijks leren jullie nu de waarheid achter vele gebeurtenissen die het werk van de duisteren zijn geweest, echter verborgen achter legitieme activiteiten. De waarheid gaat veel dieper dan jullie echt weten, maar in de komende maanden zal het onthuld worden om de historische records recht te zetten.
Het zal op zo’n manier worden gepresenteerd dat geen enkele ontkenning de feiten zal veranderen die de accounts ondersteunen die wij jullie zullen geven. We hebben ze ook nodig om de acties die gepland zijn te onderbouwen, wanneer veel gezagsdragers worden verwijderd omdat ze hebben deelgenomen aan criminele activiteiten tegen jullie. Op dit punt is onze zorg om ze er totaal legaal eruit te krijgen, en geen tijd te verspillen voordat ze vervangen worden door degenen die van het Licht zijn.
Gedurende de vele jaren hebben we meer dan voldoende bewijs verzameld om te laten zien welke individuen hun beloften hebben gebroken om voor de mensen te werken, en in plaats daarvan gevallen zijn voor beloftes om snel rijk te worden ten koste van hen. We kunnen daarom grotendeels afzien van de moeizame en langdradige processen waarvoor er niet langer voldoende tijd is. Sommige misdaden tegen jullie zijn echter zo ernstig dat een paar individuen terecht zullen staan om de volledige omvang ervan te onthullen.
Zoals jullie je kunnen voorstellen, zijn dergelijke wezens degenen die van de Illuminati zijn en de plannen beheerden om de wereldslavernij van het Menselijke Ras tot stand te brengen. Het is duidelijk dat met Ascentie die zo dicht bij manifestatie is, ze uiteindelijk zullen worden verwijderd en hun tijd op een passend niveau zullen doorbrengen, waar ze kunnen terugkijken op het effect dat ze op miljoenen Wezens hebben gehad. Alles is niet verloren waar het hen betreft, maar hun pad terug naar het Licht zal lang en moeizaam zijn. (1)
voetnoten
(1) SaLuSa, 19 december 2011, in Tree of the Golden Light .
Bron: http://goldenageofgaia.com/2018/03/28/salusa-we-can-dispense-with-laborious-trials/
vertaling: Martien