Het Belang om in ons Stiltepunt te Blijven

Het Belang om in ons Stiltepunt te Blijven

Kanaal: Jennifer Chapin – 6 Augustus 2024

“Velen hebben gevraagd: “Hoe kunnen we ons verbinden met onze beschermengel, de meesters en de engelenkrachten? Wij zeggen tegen jullie: keer naar binnen en verplaats je bewustzijn naar het heiligdom van je Heilige Hart. De stilte binnen het Stille Punt is een plaats van onbegrensde kracht. Geconcentreerde kracht plus gerichte intentie resulteren in een perfecte, bewuste vereniging met ALLES DAT IS. Vandaar het gezegde: “Wees Stil en Weet dat IK GOD BEN“.

Onze Vader/Moeder God spreekt tot jou via de stille kleine stem van binnenuit. Je grotere Zelf in Spirit-vorm probeert je altijd in de juiste richting te sturen. Deze duwtjes, via inspiratie en subtiele, positieve gebeurtenissen, nemen toe naarmate je begint te luisteren en bevestigende actie onderneemt die leidt naar het Hoogste Goed. De motiverende krachten van het universum zijn stil maar krachtig. Het universum wemelt van het levenselixer, wachtend op jou om je Goddelijke geboorterecht op te eisen.” (Aartsengel Michaël via Ronna Vezane, starquestmastery.com)

Ik herinner me dat ik een andere boodschap van Aartsengel Michaël las waarin hij zegt dat we veilig zullen zijn als we in de stilte van ons Heilige Hart blijven. Ik stond hier toen versteld van, maar nu, met de toename van Schepperslicht dat de planeet bombardeert, gekoppeld aan de versnelling van de hartslag van de Aarde en de grote bezorgdheid onder de mensheid die hierop reageert (of ze het beseffen of niet), begrijp ik wat hij bedoelt. We staan op het toppunt van kritieke verandering.

Simpel gezegd worden we meegesleurd in de maalstroom van negativiteit om ons heen als we niet in ons centrale krachtpunt blijven. In de Kracht van Nu. Het is noodzakelijk dat we een alfa-staat handhaven en in een neutrale positie blijven, waarbij we altijd vanuit een hoger perspectief kijken naar wat er gebeurt.

En ja, in dit centrum ontmoeten we ons Hoger Zelf, Engelen en Gidsen en horen we de stem van God. Ik hou van de zin in het bovenstaande citaat: “De motiverende krachten van het Universum zijn stil maar krachtig”. Als we deze stemmen horen, zijn ze als een roer voor ons op stormachtige zeeën, die ons zachtjes wegleiden van de klippen en valkuilen van het leven om ons heen. Ik merk dat ik persoonlijk geen seconde van deze sturende kracht wil missen, omdat het me helpt om mijn koers aan te houden en op koers te blijven met mijn Goddelijke Missie, vooral in deze zeer onstabiele tijd.

De Engelen en Aartsengelen zijn zeer zeker heel echt, zoals velen van ons weten. Velen van ons zijn van het Engelenrijk en we beginnen wakker te worden voor deze herinnering. Met het dunner worden van de sluiers tussen de werelden voelen we de liefde die de Engelen voor ons hebben, we voelen hun adem op onze wang. We zien de schilderijen die ze voor ons tekenen in de wolken en in de schoonheid van een zonsondergang. We horen hun gefluister in de wind en in het lichtspel op de bloemen en de bomen. We raken opnieuw met hen verstrengeld met de intimiteit die we in het begin met hen hadden. Ze zijn altijd bij ons geweest. Ze hebben altijd van ons gehouden.

We kunnen ze duidelijk horen als we in onze Innerlijke Bron van Kracht blijven. Wanneer we eindelijk die brug oversteken naar onze 5e dimensionale realiteit, merken we dat Vreugde en Dankbaarheid onze gids is, samen met diepe Sereniteit, Magie, Schoonheid en Liefde. In een van mijn gesprekken met Ronna Vezane vertelde ze me dat de wereld van 5D vloeibaarder is dan de 4de dimensie. Als we door de nulzone gaan en deze dimensie binnengaan, bevinden we ons in onze Heilige Harten en vanuit deze locatie houden we de deur open voor anderen die hun eigen intrede in deze dimensie maken.

Als deel van de voorhoede voor deze tijd zullen velen van ons snel door de 5e dimensie bewegen om de Stad van Licht binnen te gaan in de 6e dimensie. Het is vanuit deze dimensie dat we aanvankelijk onze reis naar de lagere dimensies begonnen. Op dat moment hebben de Aartsengelen, Opgestegen Meesters en Grote Wezens van Licht hun essenties neergelaten om bij ons te zijn in de 6e dimensie toen we onze reis begonnen.

Ze zullen op ons wachten als we terugkeren. Er zullen velen zijn die die terugkeer in dit leven zullen voltooien.

Kanaal: Jennifer Chapin

Nederlandse vertaling: wakkeremensen.org