HET VERRAAD VAN JUDAS – Boodschap van Jezus Christus

HET VERRAAD VAN JUDAS
Boodschap van Jezus Christus
Beginnend met de fout van de ‘erfzonde’ en eindigend met dit ‘verraad’, werd de boog gespannen zodat de nieuwe instellingen konden worden opgericht. Zo werd een schuld gecreëerd om de hele mensheid tot zondaars te verklaren en vooral om één volk, de Joden, collectief als misdadigers te bestempelen, de zondebok van de geschiedenis, zodat de duistere krachten ongehinderd hun macht over de mensen konden uitoefenen. Wees gerust, noch de ‘erfzonde’ noch het ‘offerlam Jezus’ komen overeen met de waarheid! Dit zijn verraderlijke uitvindingen van degenen die de aarde eeuwenlang tot slaaf hebben gemaakt en die jullie van je goddelijke natuur hebben afgehouden. Zodat jullie, en daarmee is de cirkel rond, je dagen op aarde onderdanig, angstig, met schuldgevoelens en zonder eigenwaarde slijten.
Ter gelegenheid van de Goede Week en het komende Pasen is het mij een genoegen om bij te dragen aan een completer beeld van de gebeurtenissen in Jeruzalem in die tijd door middel van publicaties uit de biografieën van Jezus. (JJK)
JESUS BIOGRAFIE – deel 2 (duits)
JESUS BIOGRAFIE – deel 1 (duits)
Het verraad van Judas
Vrij van schuld en zonde
Pas als mensen beseffen dat ze vrij zijn van schuld en zonde, zullen ze vrede vinden.
Dat is de beslissende factor! Want zo verdwijnt de duisternis uit de harten van de mensen. Zo stappen jullie in het licht.
Welkom, geliefden van de Hemel. De Vader van al het leven, de Moeder van de schepping, is vanaf het begin van de tijd bij jullie geweest en is nu bij jullie. En ik ben één met de Vader en ik ben de liefde die jullie ook zijn, ieder van jullie.
We zijn verschillend, maar niet gescheiden, omdat liefde ons verenigt.
Het verheft onze gemeenschap, de gemeenschap van broeders en zusters van het Licht uit Gods hemelse koninkrijk, verheven en verenigend. Wij waren en zijn gezonden om ZIJN koninkrijk op aarde te brengen, en dit koninkrijk ontstaat nu voor jullie ogen. De nieuwe aarde groeit voor je ogen, want waarlijk:
Deze tijd is gekomen en deze tijd is NU!
Ik zegen jullie die nu uit deze tekst putten. Jullie die nu klaar zijn voor deze kennis, uit de eerste hand gegeven.
Ik ben Jezus Christus, die altijd onder jullie is en die door zijn leven op aarde het licht van de Schepper in de harten van de mensen droeg. Vandaag geef ik jullie inzicht in de gebeurtenissen die direct verbonden zijn met een persoon die valselijk werd neergezet als een “zondebok”, een “verrader”, en die daardoor op een heel trieste manier beroemd werd: Judas Ishkarioth.
Een man die meer begreep dan veel mensen die toen dicht bij me stonden. Een man die heel snel en ver voor de anderen herkende wie ik was. Ja, Judas had alle vermogens gekregen om de goddelijkheid in ieder mens te zien, te herkennen en te begrijpen.
Maar wat gebeurde er toen werkelijk? Wat gebeurde er toen in de dagen die zo’n blijvende stempel hebben gedrukt op de geschiedenisboeken van de mensheid?
Voor mijn arrestatie
Weken voor mijn arrestatie, op een moment dat ik me realiseerde dat dit met mij ging gebeuren, nam ik Judas apart en vroeg hem om de priesters van de tempel op de hoogte te houden van de locaties van onze bijeenkomsten. Het was de bedoeling dat mijn arrestatie onopvallend zou plaatsvinden en zoveel mogelijk zonder de aandacht te trekken. Ik wilde voorkomen dat er nieuwe onrust zou ontstaan, en een zoektocht door de Romeinse soldaten zou zeker niet onopgemerkt zijn gebleven onder de bevolking. Dus droeg ik Judas, die als enige van mijn metgezellen ongehinderd de tempel mocht betreden, op om deze informatie door te geven aan de priesters.
De tempel was vertrouwd voor Judas en hij was bekend bij veel van de priesters en zelfs bij de hogepriester, omdat hij daar de Schriften bestudeerde. Dit was in die tijd voorbehouden aan slechts enkelen, maar Judas was een van degenen die deze opleiding kregen. Zijn kennis van de Schriften was daarom indrukwekkend en hij was vaak in staat om de Schriften aan mijn metgezellen uit te leggen, ze te interpreteren en ook het verband te leggen met mijn leven. Hij herkende al vroeg dat het woord van God voor zijn ogen in vervulling ging.
Zijn vertrouwen en genegenheid voor mij was ongeëvenaard en het was niet ongebruikelijk dat de discipelen verbaasd of zelfs jaloers waren over hoe snel hij begreep wat ik in mijn boodschappen zei.
Ik vroeg hem om elke gelegenheid aan te grijpen om ervoor te zorgen dat het Sanhedrin ((Het hoogste gerechtshof van de Joden. Waarin ze mochten beschuldigen, oordelen en straffen volgens de Joodse wet onder de tolerantie van Rome. (noot van de auteur)) altijd op de hoogte was van mijn verblijfplaats.
Dus, zoals ik al zei, de soldaten konden me die avond gemakkelijk vinden; in de tuin die vaak diende als toevluchtsoord voor ons om bij te komen van de gebeurtenissen van de dag.
In de uren na mijn arrestatie leidde de wanhoop van de apostelen ertoe dat ze Judas de schuld gaven van dit alles. Natuurlijk wisten sommigen dat hij van mij de opdracht had gekregen, maar de werkelijke verschijning van de Romeinen, die me uiteindelijk meenamen, was voor sommigen te veel.
Judas was volledig bedaard, want hij was de enige die wist dat dit door mij was toegestaan, en hij verrichtte deze grote dienst zodat de gebeurtenissen in vervulling konden gaan.
De volgende dagen bracht hij door in de tempel van de stad. Hij was dus altijd op de hoogte van wat er gebeurde, en al snel werd duidelijk dat Pilatus mij had vrijgelaten. Judas kreeg het te horen en uiteindelijk verspreidde het nieuws zich in de tempel dat niet ik, maar een “dubbelganger” de kruisdood had ondergaan.
Mislukte kruisiging
Na ongeveer twee dagen, toen Judas de zekerheid had dat ik nog leefde en me voorlopig had teruggetrokken, verliet hij de muren van de tempel om zich in veiligheid te brengen, want de woede van de priesters begon over te koken toen ze hoorden van de “mislukte” kruisiging.
Miriam, die er als eerste zeker van was dat ik veilig was, stuurde boodschappers om de discipelen op de hoogte te stellen, en langzamerhand vervaagde de woede en het onbegrip van de apostelen over de missie die aan Judas was gegeven.
„Maak jullie geen zorgen!“
Dit gezegde, dat ik vaak gebruikte, had in die dagen een speciale betekenis.
Langzaam namen de zorgen af en terwijl ik, teruggetrokken in Qumran, een dialoog voerde met mijn Vader in de hemel, wachtten mijn broeders en zusters op mijn terugkeer.
… en hun harten waren vervuld met vreugde toen dit 40 dagen later in vervulling ging.
Het was duidelijk voor Judas dat ik daar verbleef; het was immers de plek die alles bood wat nodig was om in stilte weer op krachten te komen. Hij volgde me, en nadat hij zijn familie in Karioth had achtergelaten (De stad waar Judas werd geboren ligt in het zuiden van Palestina. Vertaald uit het Hebreeuws: ish-karioth, de stad waar Judas werd geboren. (Noot van de auteur)) over de gebeurtenissen, bereikte hij uiteindelijk de Zoutzee op de 12e dag na de gebeurtenissen in Jeruzalem.
Veel verslagen getuigen ervan dat hij zichzelf aan de galg heeft opgehangen en op sommige plaatsen wordt beweerd dat hij door de apostelen is gestenigd. Maar dit was niet het geval, deze verhalen zijn fictief, denkbeeldig en onwaar! Dit is niet hoe het is gebeurd, wat er is gebeurd of wat er heeft plaatsgevonden!
Het is tijd om deze schuld van Judas zijn schouders te halen! Het is nodig om het licht te laten schijnen op de werkelijke gebeurtenissen, zodat de duisternis jullie hart zal verlaten.
Maar het verhaal dat in de boeken over het leven van Judas is verteld en opgeschreven, is niet zonder opzet in deze vorm tot jullie gekomen. Zodat jullie je schuldig en bezwaard, zwak en bang zouden voelen, zodat jullie in “zonde” zouden blijven en zo als onderdanige lammeren beschikbaar zouden zijn voor de nieuw gevormde kerk.
Noch “erfzonde” noch “offerlam!“
Beginnend met de fout van de ‘erfzonde’ en eindigend met dit ‘verraad’, werd de boog gespannen zodat de nieuwe instellingen konden worden opgericht. Zo werd een schuld gecreëerd om de hele mensheid tot zondaars te verklaren en vooral om één volk, de Joden, collectief als misdadigers te bestempelen, de zondebok van de geschiedenis, zodat de duistere krachten ongehinderd hun macht over de mensen konden uitoefenen.
Wees gerust, noch de ‘erfzonde’ noch het ‘offerlam Jezus’ komen overeen met de waarheid! Dit zijn verraderlijke uitvindingen van degenen die de aarde eeuwenlang tot slaaf hebben gemaakt en die jullie van je goddelijke natuur hebben afgehouden. Zodat jullie, en daarmee is de cirkel rond, je dagen op aarde onderdanig, angstig, met schuldgevoelens en zonder eigenwaarde slijten.
Vandaag wordt deze waarheid aan jullie verkondigd, want de tijd voor deze kennis is aangebroken. Het licht brengt alles aan het licht en jullie zullen versteld staan van wat nog komen gaat.
Deze aankondigingen zijn er voor jullie bevrijding. Hierdoor kunnen jullie jezelf bevrijden van schuldgevoelens en schuldopwekkende patronen en eindelijk ervaren dat je vrij bent van zonde en onschuldig. Een heel helende “schok” als je je realiseert wat een vertoning je tot nu toe is voorgeschoteld.
Ik ben niet gekomen om de zonden van mensen te verlossen, maar om liefde te brengen!
Niet om jullie te bevrijden van schuld, maar om jullie te herinneren aan
de onschuldige staat van zijn die jullie zijn.
Maar ook degenen die deze lasten op de schouders van mensen hebben gelegd, zullen bevrijd worden.
De tijd van Gods genade is aangebroken en ieder mens, ieder menselijk bewustzijn zonder uitzondering, kan zich vandaag losmaken van deze manipulaties.
Aan de kerken!
Daarom richt ik mijn woord tot jullie die de leiding hebben over de grote kerken. De kerken waarvan jullie zeggen dat ze door mij gebouwd zijn. Tot jullie, geliefden, richt ik deze boodschap:
Maak een einde aan dit onwaardige machtsspel! Leg jezelf uit aan de mensheid en maak goed wat je tot nu toe verzuimd hebt te doen! Vertel de mensen wie ze zijn! Stop met het aanwakkeren van angsten door schuld en zonde op jullie altaren te eren!
Vul jezelf met licht en liefde en open jezelf voor de wereld. Ga naar de kansels en verhef je stem! Neem het woord en bevrijd mensen van de schuld die jullie hen hebben opgelegd! Doe het, of ze zullen het zelf doen!
Maar het zal gebeuren, want het gebeurt al. Mensen zullen hun kennis terugkrijgen en elke schuld zal worden afgelost. Maar jullie, die deze toestand van lijden eeuwenlang hebben vastgehouden en bevorderd, jullie zijn verantwoordelijk:
Beëindig het pad van de duisternis en betreed het pad van het licht!
Jullie kunnen dit proces van terugkeer van de mensheid naar het licht aanzienlijk bevorderen door je af te scheiden van de leugens en valse beelden die mijn leven op aarde omgeven. Want de lasten die jullie anderen opleggen, zullen jullie zelf dragen – en zelfs meer dan dat!
Kom tot bezinning, geliefden, want de tijd dringt!
…Maar Judas bleef in Qumran en in de dagen van ons verblijf samen in deze afzondering werd zijn leven geopenbaard en werd hij zich volledig bewust van zijn missie.
Terwijl ik terugkeerde om mijn broeders en zusters voor te bereiden op het naderende vertrek, bleef Judas op deze plek. De Esseense gemeente werd zijn nieuwe “thuis” en zo werd zijn leven gevuld met licht.
Toen de muren van Qumran in het jaar 66 door de Romeinen werden omvergeworpen, keek Judas terug op een vol en gezegend leven, en in de dagen van dat jaar keerde hij volledig terug naar de eenheid, naar Gods liefdevolle aanwezigheid.
Ik ben Jezus Christus, de hoeder van jullie dagen, en waarlijk, Ik zeg jullie:
Het licht zal zegevieren en mijn liefde zal alle wonden helen, want jullie zijn onschuldig en vrij van zonde! Voor eeuwig en altijd.
Nederlandse vertaling: Petra – voor wakkeremensen.org