“Cursus creëren” – CREATIEVE KRACHT ACTIVEREN (stap 1 van 12) – Paul de Venetiaan
“Cursus creëren” – CREATIEVE KRACHT ACTIVEREN (stap 1 van 12)
Jahn J. Kassl, 6 november 2024
Paul de Venetiaan
In twaalf precieze stappen, de ”Stappen naar Creatie”, word je naar je ware missies geleid en naar de mogelijkheid om ze uiteindelijk te manifesteren. En we willen nu beginnen met de eerste oefening, want er is geen ’tijd te verliezen’.
De tweede editie van het veelgevraagde boek “KURS IM KREIEREN“ is nu bij ons verkrijgbaar! (opm. alleen in het duits!)
“Cursus creëren” – CREATIEVE KRACHT ACTIVEREN (stap 1 van 12)
Oefening
In de tijdskwaliteit van liefde keer ik terug naar de mensenkinderen, in de tijdskwaliteit van grote gebeurtenissen, waarin de grote hoop van de mensen wordt vervuld, betreed ik de grond van Moeder Aarde.
In de tijdskwaliteit waarin de hemel zich naar de aarde buigt en God de harten van de mensen herovert, kom ik aan – en ik blijf in het gezelschap van de meesters tot het einde van deze dagen; tot het einde van deze tijd.
IK BEN PAUL DE VENETIAAN, PAUL ATOS THE‘ AN‘H
Ik ben het licht langs de weg voor de mensen, het licht dat elke duisternis verlicht, en ik ben gekomen om jullie te herinneren aan jullie scheppingskracht en om jullie te begeleiden bij het creëren van de werkelijkheid.
We zetten nu de volgende stappen totdat je in je blauwdruk bent ingesloten, totdat alles naar je toekomt alsof het door onzichtbare handen wordt geleid, vol magie en wonderen.
Creëer liefde en jullie zijn vervuld, en jullie hebben overvloed en jullie zijn in overvloed.
Liefde is het scharnierpunt van de reis die jullie nu voortzetten en die jullie naar heldere hoogten voert tot jullie in de hemel aankomen, waarvan er oneindig veel zijn.
Nog voordat ik deze wereld weer als mens betreed, zullen mensen vinden wat ze lang hebben gezocht, zullen mensen zien wat lang voor hen verborgen is gebleven, zullen mensen handelen als nooit tevoren – want waarlijk:
Een grote tijd brengt grote daden voort en een grote tijd brengt een kwaliteit van de mens voort die tot nu toe onaangeroerd is gebleven – de kwaliteit van liefde, van al-liefde, die zich onvoorwaardelijk uitbreidt en alle niveaus van het Zijn raakt; totdat het zich ook uitbreidt naar die gebieden die tot nu toe niet beïnvloed zijn door deze alles veranderende kracht in het universum – liefde.
Jullie creatieve aard is direct verbonden met jullie vermogen om lief te hebben! Als je liefde activeert, activeer je je creatieve natuur en wordt je potentieel om te creëren pas “echt”. Want zonder liefde kun je alleen creëren wat incompleet en onvolmaakt is en wat ver verwijderd is van je blauwdruk.
Het geluk blijft uit, het licht trekt zich terug, de duisternis krijgt de overhand terwijl je creëert in afwezigheid van liefde.
Goden die jullie zijn, nu ben ik teruggekeerd en vreugdevol draag ik de lichtstraal, het rood/roze/gouden licht jullie harten binnen.
Het neemt alle kilte weg en jullie ontwaken tot een waarneming van jezelf als nooit tevoren, als jullie je door mijn licht laten verrijken en diep verblijden, want door het licht wordt alles heel, zoals zonder het licht alles jammerlijk sterft.
De Opgestegen Meesters zijn bijna allemaal gearriveerd, maar er komen nog meer Meesters uit vele rijken naar jullie toe. De aarde vraagt erom, de mensen roepen ons, de Universele Raad van 72 heeft ons de opdracht gegeven om terug te keren naar de aarde.
Een laatste keer om samen met de mensen van deze tijd de schat op te graven en de duisternis in de eeuwige afgrond te storten.
In de dagen die volgen zal ik jullie leren hoe je moet “creëren”.
We nemen samen plaats aan de rijk gedekte tafel van de Heer en we geven elkaar de overvloed, we geven elkaar geschenken – ieder van ons legt het geschenk uit zijn hart klaar voor iedereen – en zo creëren we voor de wereld, voor onszelf en voor de rivier van het leven die ons draagt, ons voedt, ons leven geeft en ons in leven houdt.
In twaalf precieze stappen, de ”Stappen naar Creatie”, word je naar je ware missies geleid en naar de mogelijkheid om ze uiteindelijk te manifesteren. En laten we nu beginnen met de eerste oefening, want er is geen ’tijd te verliezen’.
1e stap: oefening
Zorg voor een rustige omgeving. Adem in en uit.
Breng je geest tot rust.
Roep me dan in je aanwezigheid door mijn naam te noemen.
Blijf diep in- en uitademen.
Blijf in diepe vrede.
Vraag me dan om al je ideeën over je opdrachten los te laten en uit je te verwijderen – ze te wissen!
Ik, (vermeld hier je naam),
VRAAG U, MEESTER PAUL ATOS THE’ AN’H, OM ALLE IDEEËN OVER MIJN GODDELIJKE MISSIES VOLLEDIG UIT MIJN WEZEN TE VERWIJDEREN TOTDAT IK VOLLEDIG LEEG EN GEZUIVERD BEN.
SUREIJA OM ISTHAR OM.
Herhaal dit drie opeenvolgende dagen. Spreek het verzoek van deze eerste oefening één keer uit en blijf minstens 30 minuten in stilte. Neem dan drie dagen pauze voordat je verder gaat met de volgende oefening, die ik jullie te zijner tijd zal overbrengen. Deze modus is van toepassing op alle twaalf stappen van creatie die ik jullie in de komende tijd zal doorgeven.
Reiniging van de geest
Vandaag zuiveren we je geest, je emotionele en mentale verbindingen met je “veronderstelde opdrachten”. Dan kan het werk van manifesteren beginnen.
Voor degenen die zich afvragen waarom dit nodig is, is het belangrijk om te beseffen dat veel mensen die al verder zijn op het spirituele pad, nieuwe en actuele ideeën over hun missies hebben gecreëerd, maar dat deze niet overeenkomen met de werkelijkheid en de werkelijke missies volgens hun blauwdruk.
Vandaar deze hernieuwde reiniging van je “energiesysteem”, zodat je als een blanco vel papier bent waarop de woorden van God geschreven kunnen worden; want er bestaat niets naast God, tenzij je andere goden toestaat om verwarring te scheppen.
Wij creëren liefde en aan het eind van dit proces, aan het eind van de twaalfde oefening, heb je geleerd lief te hebben en te creëren en overvloed op de juiste manier te begrijpen en te leven.
Ik ben de Meester van het Licht die elk wezen inspireert tot oorspronkelijke actie.
Laat toe dat het goede met jullie gebeurt, laat je hart opnieuw en in nieuw licht transformeren, want de transformatie van jullie wezen is het meest essentiële werk in de tuin van de Heer – en wordt slechts stukje bij beetje voltooid.
We hebben elkaar weer gevonden, we ontmoeten elkaar weer, na lange tijd – en nu tot in de eeuwigheid.
Ik ben
PAUL ATOS THE‘ AN’H
Meester onder meesters
Nederlandse vertaling: Petra – voor wakkeremensen.org