ALLES LEIDT NAAR HET GOEDE! – Boodschap van Hannelore
ALLES LEIDT NAAR HET GOEDE!
Jahn J. Kassl, 4 december 2024
Boodschap van Hannelore
De reis van een mens naar het licht – de terugkeer naar de zielenfamilie – wordt ALTIJD begeleid door de zielenfamilie. Niemand, en ik herhaal dit graag, niemand wordt aan zijn lot overgelaten in dit wonderbaarlijke proces – en niemand blijft gevangen in de incarnatiecyclus nadat hij de incarnatiecyclus heeft voltooid en onder de knie heeft gekregen. Daarom keren we steeds weer terug naar de aarde omdat we dingen willen afronden, fouten willen corrigeren en nieuwe avonturen willen beleven. Het is de bewuste intentie van engelen, die wij zijn, die ons steeds weer terug naar de aarde brengt.
Alles leidt naar het goede!
Gevangen in de incarnatiecyclus?
Lezersvraag aan Hannelore:
Lieve lichtvriend, ik volg je channelings al heel lang en wil je bedanken voor wat je doet!
Ik ben vooral geraakt door de boodschappen van Hannelore. Misschien kun je haar eens vragen of we gevangen blijven in de incarnatiecyclus als we “het licht ingaan” of dat dit een leugen is van de duistere kant? Wat zou vanuit Hannelore’s gezichtspunt de beste manier zijn om in het acute stervensproces en vooral direct daarna (!) terug te kunnen keren naar je zielenfamilie en God, zoals zij deed? Als je deze vraag een keer zou kunnen stellen, zou dat geweldig zijn.
JJK: En deze vraag wil ik, precies zoals hij is gesteld, aan jou doorgeven lieve Hannelore.
HANNELORE: Liefste Jahn, vanuit het licht en door het licht kom ik steeds weer terug naar de aarde om te zien hoe de dingen zich ontwikkelen en hoe mijn dierbaren uit het leven dat ik maanden geleden achterliet zich ontvouwen en bijdragen aan het ontvouwen van al het leven.
De reis van een mens naar het licht – de terugkeer naar de zielenfamilie – wordt ALTIJD begeleid door de zielenfamilie. Niemand, en ik herhaal dit graag, niemand wordt aan zijn lot overgelaten in dit wonderbaarlijke proces – en niemand blijft gevangen in de incarnatiecyclus nadat hij de incarnatiecyclus heeft voltooid en onder de knie heeft gekregen.
Daarom keren we steeds weer terug naar de aarde omdat we dingen willen afronden, fouten willen corrigeren en nieuwe avonturen willen beleven. Het is de bewuste intentie van engelen, die wij zijn, die ons steeds weer terug naar de aarde brengt.
Het stervensproces, waar ieder mens al meerdere keren doorheen is gegaan, is vertrouwd voor ons als het begint. We herinneren ons – en in de aanwezigheid van onze spirituele helpers en meesters gaan we naar de hemel.
Maak je geen zorgen over hoe het zal zijn, want het stervensproces is de inwijding in het leven en deze inwijding wordt aan ieder mens in de aanwezigheid van en door de hemelse lichtmachten gegeven.
Is er een verschil tussen plotseling of langzaam sterven?
JJK: Is er een verschil bij het stervensproces als je plotseling sterft of als het langzamer gaat, zoals bij jou, toen je je er goed op kon afstemmen?
HANNELORE: Het verschil bestaat vooral voor de mensen die achterblijven. Zodra iemand sterft, of dat nu plotseling is of nadat het leven langzaam en bewust vervaagt, houdt de tijd op te bestaan. Daarna bevinden we ons op een niveau waarop alles beschouwd en geregeld kan worden. Buiten de tijd hebben we alle tijd van de wereld. Zolang we in het lichaam van een mens zitten, kunnen we deze realiteit nauwelijks bevatten.
Het tijdloze niveau is ver weg, omdat het denken en voelen in tijdsperioden ingebakken zit in de mens.
Veel mensen kiezen voor een plotselinge dood, zij verkiezen deze weg. Anderen daarentegen willen het langzaam aan doen, ze willen zich langzaam terugtrekken uit het aardse leven en het achter zich laten. Het is ook belangrijk dat ieder mens intuïtief aanvoelt wanneer hij aan deze reis begint en bepaalde afspraken maakt. De manier van sterven is onze keuze. Het is een zelfbepaalde keuze die we allemaal voor onze geboorte maken. Deze beslissing weerspiegelt de leerervaringen van alle betrokkenen. Toeval bestaat niet! Hoe, wanneer en waar we sterven – alles volgt op onze prenatale afspraken.
JJK: Moet je er gewoon aan toegeven, omdat alles geregeld en begeleid is? Ik zie aan de verschillende brieven van lezers dat dit onderwerp veel mensen bezighoudt.
HANNELORE: Ook al worden jullie op aarde vaak misleid – want de manipulaties zijn groot – zodra jullie je lichaam voorgoed hebben opgegeven, nemen de hemel en jullie broeders en zusters aan de andere kant van de sluier het over! Vanaf dat moment zijn we in de beste en meest kundige handen.
JJK: Weet je, ik denk vaak aan je en dan mis ik je – nog steeds …
HANNELORE: Het is de diepe zielsconnectie die hier voelbaar is. We realiseren ons vaak niet eens hoe hecht, diep en intiem we zijn met onze dierbaren gedurende ons leven. Het is de onzichtbare band van de zielsfamilie die van invloed is. Als gevolg daarvan blijft dit verlangen naar iemand, die niet langer tastbaar is, levend. Onze verbondenheid blijft, is nu intenser, authentieker en waarachtiger – wat ontbreekt zijn de knuffels en de nabijheid waar we ons hele leven van genoten.
Gaat de mensheid het redden?
JJK: Zullen we, ik bedoel, zal de mensheid erin slagen het spel om te keren? Alles wordt steeds gekker, steeds ingewikkelder en verwarrender?
HANNELORE: Het antwoord is – JA! Deze mensheid zal het spel omdraaien. Jullie zijn daarmee bezig. Maar niet alle mensen zullen meegaan, meekomen en meebewegen. Velen zullen in de aardse cyclus van dood en wedergeboorte blijven omdat hun incarnatiecyclus nog niet voltooid is. Degenen wiens hart een vreugdesprongetje maakt bij de gedachte aan de NIEUWE AARDE en de NIEUWE MENSHEID verenigd in vrede en liefde, staan op het punt hun reis te voltooien, zij sluiten de laatste cirkel in dit leven af.
Veel mensen gaan nu dood
JJK: Veel mensen gaan nu dood – ook mensen uit de alternatieve scene – ze gaan weg, ook al waren sommigen nog niet eens zo oud.
HANNELORE: Ze vertrekken omdat ze hebben vervuld waar ze voor kwamen. Velen waren wegbereiders, ze leidden de weg, ontdekten nieuwe paden en openden nieuwe perspectieven voor mensen. Veel van deze mensen zijn jaren geleden begonnen met het ploegen van een veld dat niemand eerder had geploegd. Ze opereerden met hun licht in een spiritueel niemandsland.
Dat wil zeggen dat dit een grote energetische, psychologische en fysieke inspanning betekende, omdat deze mensen veel aanvallen te verduren kregen en weerstand moesten overwinnen. Het is een zegen voor deze mensen om hun leven te kunnen en mogen beëindigen in de zekerheid dat ze hun missie hebben vervuld.
De vreugde over deze grote zielen die binnenstromen nadat hun aardse werk gedaan is, is onbeschrijfelijk en de manier waarop we ontvangen worden is ook onbeschrijfelijk. De eerbied die we tijdens ons leven als mens voelen voor engelen en meesters wordt weerspiegeld en aan ons getoond in de hemel door de engelen en meesters. Zodra we terugkeren en alle zuiveringsprocessen hebben voltooid, ontvangen we een onbeschrijfelijke waardering en liefde uit de hemelse rijken. Dit staat ons te wachten en daar mogen jullie je nu al op verheugen.
JJK: Wat doe je eigenlijk de hele dag – in de hemel?
HANNELORE: Omdat ik uit de tijd ben gevallen, zijn er geen tijdsbeperkingen of grenzen meer. Ik heb mijn plaats ingenomen en help de schepping vorm te geven. Ik ben zowel meester als leerling.
Kom je weer terug naar deze aarde?
JJK: Kom je terug naar deze aarde? Gedurende je hele leven heb je herhaaldelijk gezegd dat je dat niet van plan bent? 😉
HANNELORE: Als mens ontbreekt meestal het overzicht en zo ontstaan zulke onvolledige uitspraken – en ook omdat één of meerdere incarnaties vaak een immense krachttoer betekenen die men niet per se wil herhalen. De behoefte om niet langer te incarneren op deze aarde zoals ze nu is, ontstaat meestal in de latere levensjaren, wanneer iemand moe is geworden en zijn levensenergie geleidelijk afneemt. Zo ontstaan zulke uitspraken, maar ze hebben niets te maken met de ware intenties van de ziel en met het alomtegenwoordige bewustzijn van ons als spirituele wezens.
Zodra we klaar zijn met een leven, gaat er een compleet nieuwe horizon voor ons open.
Als het zover is, zal ik herboren worden als mens op aarde – en tot die tijd is er nog tijd … (met een glimlach)
Lieve Jahn,
we sluiten onze tijd die we vandaag samen waren af.
Terwijl jij naar de toekomst kijkt en niet weet wat die zal brengen, kijk ik naar de uitkomst waar alles naartoe beweegt. Alles leidt naar het goede, alles beweegt naar het licht.
Ik ben elke dag bij jullie.
HANNELORE
Nederlandse vertaling: Petra – voor wakkeremensen.org