Ivo van Vega: Het Leven Beladen Met Problemen.
Ivo van Vega: Het Leven Beladen Met Problemen.
Gechanneld door Sharon Stewart – 31 augustus 2020
Sharon: Waarom hen labelen als problemen? Omdat we geleerd hebben ze zo te noemen, en ik denk dat dat alleen maar onze collectieve veronderstelling van machteloosheid weerspiegelt. Ik geloof dat dingen als problemen zien een beperkende overtuiging is die we in de vuilnisbak moeten gooien. We moeten ze zien als kansen.
Ja, misschien kijk je er in het begin sarcastisch tegenaan, omdat je probeert de manier waarop je het leven ziet te veranderen. Maar ik heb dit met Ivo besproken en hij zegt dat we het positiever moeten bekijken. Het is een kans om positieve verandering te creëren.
Ivo: Mijn liefste, dat is het. Je bent vandaag je broccolisoep aan het inblikken, je maakt extra omdat je beseft dat je misschien je buren te eten moet geven als er voedseltekorten zijn. Athena heeft je vanmorgen verteld dat wat je doet een verandering in je denken is om je levensplan aan te passen. Hoe verwacht je tonnen voedsel weg te geven aan behoeftigen als je je beperkt tot mensen die je aardig vindt, en niet wilt geven aan mensen die je niet aardig vindt? Uw buren zijn de stimulans voor u om uw manier van denken nu te veranderen en het weggeven van toekomstige oogsten aan allen te perfectioneren, niet alleen aan uw favorieten. Wanneer hun verzoeken buitensporig worden kun je nog steeds nee zeggen. Je hoeft niet te vergeten hoe je assertief moet zijn als je zorgzaam en gevend bent voor iedereen.
Roger vindt dat de plaats van de vrouw in de keuken is en daarom mag u hem niet, om die en andere redenen. Hij is luidruchtig en vervelend, omdat hij dronken is. Maar hij is nog altijd menselijk en heeft medelijden nodig – niet dat je misbruik van hem hoeft te maken – maar hij heeft hulp nodig als hij in de knel zit. Voedsel geven aan mensen die je alleen aardig vindt zou je als manipulatief kunnen beschouwen, en dat is het ego’s werk. Geef voedsel aan iedereen die in nood is als je dat kunt doen. Begrijp je eigen grenzen en begrijp dat zij ook voedsel nodig hebben.
Jezus gaf de vissen en de broden aan allen. Hij zei niet: “Je hebt me vorige week beledigd,” of “Je bent een luide dronkaard en ik mag je niet.” Hij gaf voedsel aan allen, zelfs aan zijn vijanden, en hij had er velen omdat hij ook niet begrepen werd. Mijn liefste, je bent nu op het punt dat je nauwelijks meer kunt ophouden met geven aan anderen, en dat is het punt waar Jezus zichzelf naartoe werkte: hij gaf zich helemaal en deed alles wat hij kon voor anderen. Jij nadert dit punt in je leven.
Sharon: Ik weet niet wat ik moet zeggen.
Ivo: Zeg dan niets.
Sharon: LOL
Ivo: Je komt op het punt dat je mening over anderen geen invloed heeft op je vrijgevigheid. Je buren leren je dit nu. Je beïnvloedt ook je ene buurman positief omdat hij je schone, opgeruimde huis ziet en hetzelfde voor zichzelf wil. Dus heeft hij de tuin en de kelder schoongemaakt en nu gaat hij dit weekend de bovenverdieping ontdoen van oud speelgoed en kleren. Hij wil een schoon huis en jouw huis is het voorbeeld dat hij volgt.
Sharon: Niemand anders gaat het doen. Ik moet het zelf doen.
Ivo: Ja, en ondanks je probleem: je chronische vermoeidheid, heb je een oplossing gevonden om het redelijk schoon te houden. Je moet problemen altijd zien als kansen om jezelf te bekrachtigen, want als je de oplossing vindt, zul je je meer zelfbekrachtigd voelen. Iemand die veel problemen heeft is een machteloos persoon, of heeft tenminste die perceptie van zichzelf. Iemands denken moet worden veranderd en dan moet er actie worden ondernomen. Dat is de universele wet.
Geloven in jezelf is geloven in God. Dat is een eenvoudig feit.
Ik hoor je vragen om meer uitdagingen van een meer inspirerende aard, maar dat is waar jullie mensen nu collectief zijn. Behoefte aan mededogen voor zichzelf en anderen. Ze moeten ophouden met vechten en God zien in alles om hen heen. Als ze dit kunnen, hebben ze het punt bereikt waarop ze onaantastbaar zijn. Het leven is een zuiveringsproces. Hoe meer je je vooroordelen jegens anderen overwint, hoe meer je je ego overwint dat probeert te dicteren wat goed en juist is, hoe meer je wandelt met je ziel, en met God. Zo eenvoudig is het.
Als je ouders nog leefden en je woonde bij hen in de buurt, zou je hen dan helpen?
Sharon: Zoveel als ik aankon. Ik weet dat mijn moeder niet in een bejaardentehuis wilde zijn. Ze wilde in haar huis blijven, maar dat kon niet nadat ze de nacht op de grond had doorgebracht toen ze was gevallen. Ik vind ze gewoon zo stressvol.
Ivo: Ze zijn niet stressvol als je je eigen koers blijft varen, en mededogen met ze hebt. Als je ze met liefde ziet en dan in je kracht blijft, je eigen pad bewandelt, dan kunnen ze doen wat ze willen.
Sharon: Ze waren een uitdaging.
Ivo: En je hebt ze in zoveel andere mensen gezien. Dat is een deel van je genezing. Je herkent gemakkelijk dingen in anderen die je niet leuk vond in je ouders. Je vader geloofde ook dat de plaats van een vrouw in de keuken was.
Sharon: Dat deed hij. Hij geloofde ook dat hij controle had moeten hebben over met wie ik uitging. Toen een jongen op de bowlingbaan duidelijk interesse in me had, kwam hij naar me toe en begon met mijn vader te praten, niet met mij. Ik wilde daar niets van weten. Ik zei tegen mijn vader dat als hij die vent zo geweldig vond, hij dan maar met hem uit moest gaan, want dat vond ik niet.
Ivo: Ja. Dat weet ik nog. Je was een openhartige tiener, dat zeker.
Sharon: Iemand moest me verdedigen tegen de chauvinisten.
Ivo: Wat je uiteindelijk hebt ingezien is dat wat je te geven hebt je kennis is, je ervaring. En dat komt nu goed van pas, nu zoveel mensen niet weten hoe ze een huis moeten onderhouden en hoe ze moeten koken, misschien kun je dat zelfs leren. Misschien kun je dat zelfs leren. Ja. Er zal binnenkort veel basisinformatie opnieuw geleerd worden als jullie niet meer afhankelijk zijn van het systeem om jullie van eten uit dozen te voorzien.
Sharon: Dat wordt interessant.
Ivo: Dat zal het zijn. Maar jouw wereld zal zegevieren.
Sharon: Dank je, Ivo.
Ivo: Mijn liefste, jij bent nu de Christus.
Sharon: Dat betwijfel ik, maar toch bedankt.
Ivo: Je bent er zo dichtbij. Je beproevende leven heeft je voorbereid om van je wereld een gekerstende te maken. Je zegt dat je beperkingen hebt, en die heb je ook. Haat is er echter niet één van.
Kanaal: Sharon Stewart
Vertaling: Martien / wakkeremensen.org
♥ ♥ ♥
Uw bijdrage ter ondersteuning van ons werk
is belangrijk en wordt door ons zeer gewaardeerd.
Wanneer u ons werk waardeert, overweeg dan
ons te ondersteunen door middel van een vrijwillige donatie.
Meer informatie over het doneren kunt u HIER vinden.
In Liefde en Licht, Ine & Martien