Voorspellingen, Tijdlijnen & Eenvoudige Universele Waarheden
![](https://www.wakkeremensen.org/wp-content/uploads/2022/02/Daniel-Scranton-9D-Arcturian.jpg)
Voorspellingen, Tijdlijnen & Eenvoudige Universele Waarheden
Gechanneld door: Daniel Scranton – 15 Januari 2023
“Gegroet. Wij zijn de Arcturiaanse Raad. We zijn verheugd om ons met jullie allen te verbinden.
We geven jullie wat we kunnen wanneer we kunnen, omdat we aanvoelen waar jullie klaar voor zijn en wat bepaalde verrassingen die jullie voor jezelf in petto hebben, zal verpesten. We weten ook nooit welke tijdlijn jullie voor jezelf gaan kiezen, want die optie hebben jullie. Jullie kunnen kiezen wat jullie gaan ervaren, en veel mensen beseffen dat niet. Er zijn enkele heel eenvoudige waarheden die jullie allemaal moeten aanvaarden als je enige kans wilt hebben om je levensreis met vreugde, vrijheid en creativiteit te navigeren. Een van deze zeer eenvoudige waarheden is dat je je vibratie op de een of andere manier, in welke vorm dan ook, teruggekaatst zult zien.
Nu heeft deze waarheid soms verwarring veroorzaakt in de new age en spirituele gemeenschappen, omdat sommige mensen dan hebben aangenomen dat ze hun verdriet, hun woede, hun angst, of welke zogenaamde negatieve emotie dan ook niet durven voelen. Ze zijn bang dat ze, als ze dat wel doen, zeer negatieve levensomstandigheden zullen creëren. Als je iets voelt, of het nu iets positiefs of negatiefs was toen het aan de oppervlakte van je bewustzijn kwam, was het er al. Als je die negatieve emotie voelt, laat je die gaan en geef je jezelf de vrijheid om te kiezen wat je wilt voelen, hoe je wilt vibreren en wat je wilt creëren.
Nu begrijpen wij dat sommige mensen dat als een waarheid voor zichzelf aanvaarden, in hun persoonlijke leven, met betrekking tot de vraag of zij een overvloedig leven leiden, of zij een goed liefdesleven hebben, gezondheid, enzovoort. Maar binnen die groep zijn er velen die geloven dat de meer globale ervaringen nog steeds voorbestemd zijn, alsof zij hun werkelijkheid tot op zekere hoogte mogen creëren. En wij zijn hier om jullie te vertellen dat dit niet waar is. Jullie kiezen je tijdlijn, of je er nu naar kijkt vanuit een persoonlijk perspectief of vanuit een globaal perspectief.
Nu hebben jullie ook het doel en de verantwoordelijkheid om zoveel mogelijk mensen mee te nemen wanneer jullie naar die beter aanvoelende tijdlijn met betere omstandigheden voor de hele mensheid springen. Je nodigt je medemensen uit om zich bij je aan te sluiten op die tijdlijn wanneer je openlijk optimistisch en positief bent, en wanneer de dingen die je tegen hen zegt bekrachtigend zijn. Jullie kunnen jullie medemensen bekrachtigen door ook in hen de Goddelijkheid en het potentieel te zien, en daarom is het zo interessant voor ons wanneer we zoveel voorspellingen zien gebeuren op jullie wereld en zoveel met de vinger wijzen. Jullie zijn er niet om andere mensen uit te schelden voor hun slecht gedrag en te bidden voor de dag waarop zij hun verdiende loon krijgen.
Je bent er om je vibratie terug te zien reflecteren naar jou, en als het iets is wat je niet bevalt, maak dan de koerscorrectie. Vergeef jezelf, en vergeef anderen. Heb mededogen voor jezelf, en heb mededogen voor anderen. Houd onvoorwaardelijk van jezelf en bied die onvoorwaardelijke liefde aan anderen, en dan zul je merken dat je in een wereld leeft waarin andere mensen dat ook doen. En klinkt die wereld niet als een paradijs, als de hemel op aarde? Daar zijn jullie voor.
Wij zijn de Arcturiaanse Raad, en we vonden het fijn om met jullie in contact te komen.”
Vertaling: wakkeremensen.org
♥ ♥ ♥
Uw bijdrage ter ondersteuning van ons werk
is belangrijk en wordt door ons zeer gewaardeerd.
Wanneer u ons werk waardeert, overweeg dan
ons te ondersteunen door middel van een vrijwillige donatie.
Meer informatie over het doneren kunt u HIER vinden.
In Liefde en Licht, Ine & Martien