De Verbinding met Heilige Plaatsen en Kwantumverstrengeling

De Verbinding met Heilige Plaatsen en Kwantumverstrengeling

Door: Aluna Joy Yaxkin – 17 oktober 2024 – via Email

Wat de toekomst voor de aarde en de mensheid in petto heeft, wordt bijna altijd het eerst gevoeld op heilige plaatsen.

Wegwijzers, leiders, leraren en genezers voelen zich aangetrokken tot deze oude plekken. Velen van ons hebben vorige levens op deze plekken doorgebracht. We weten dat er nog werk is om af te maken voor onszelf en de mensheid. We weten dat er nieuwe projecten zijn om te lanceren die voor onze toekomst zijn.

Maar de meeste van deze heilige plekken zijn gewoon een thuis, verjongend, bevestigend aan onze goddelijke blauwdruk, en zijn levensbevestigend en diepgaand helend.

Veel, zo niet alle, heilige plekken zijn gebouwd op energielijnen, knooppunten en wervelingen van de aarde en zijn meestal kwantumverstrengeld. Kwantumverstrengeling treedt op wanneer twee deeltjes kwantumverstrengeld zijn en naar verschillende plekken in het universum reizen. Als je iets met het ene deeltje doet, heeft dat onmiddellijk invloed op het andere. Ze blijven met elkaar verbonden, zelfs als ze ver van elkaar verwijderd zijn, zelfs over het universum. Heilige plekken zijn verbonden met de sterren waarmee ze verstrengeld zijn.

Oude megalithische tempelsites, steencirkels, etc.… zijn aardse tegenhangers van stellaire energieën. Heilige sites die verbonden zijn met sterrenbeelden of dierenriemen kunnen enorme dromen en visioenen opwekken. Door een hemels verbonden tempelsite te betreden, kunnen we een veranderde staat van bewustzijn bereiken, waardoor een symbiotische relatie ontstaat tussen onze energie en de stellaire tempel.

Wat we voelen, leren en doen op heilige plekken, wordt ook gevoeld in de sterren. Wanneer we deze stellaire verbinding maken, worden we ook begiftigd met een goddelijke en pure frequentie die ons helpt op ons spirituele pad.

Carl Sagan zei dat we allemaal gemaakt zijn van sterrenstof. Als we sterrenstof zijn, hebben we ook een intieme verbinding met de kosmos. We zijn heilige, stellaire tempels op aarde. Wat we hier op aarde ervaren, wordt onmiddellijk weerspiegeld in de sterren waarmee we verstrengeld zijn door kwantumverstrengeling.

Deze verbinding wordt vergroot wanneer we aanwezig en bewust zijn in een oude heilige plaats. Dit is waarom er zoveel mystieke ervaringen plaatsvinden in heilige plaatsen.

Dus, is het mogelijk om een kwantumverstrengelde verbinding met de sterren te hebben, zodat andere delen van het universum onmiddellijk met ons kunnen communiceren en wij met hen? De ouden bevestigden dit met hun verhalen, en het is mijn ervaring dat dit waar is.

Misschien is dit de reden dat we aangetrokken worden door oude megalithische sites, oude tempels, leylijnen en knooppunten. Ze roepen ons terug naar ons ware zelf! Het is alsof de telefoon rinkelt; het enige wat we hoeven te doen is de oproep beantwoorden.

Wat als de “Goden” van de oude mythologie en door oude en inheemse culturen heen echo’s zijn van de waarheid? Deze waarheid is dat we in onszelf de onmiddellijke verbinding en communicatie (kwantumverstrengeling) tussen ons menselijk leven op aarde en onze oude familie weerspiegelen.

En om het nog een stap verder te brengen … door te beseffen dat we sterrenstof zijn, kunnen we het wachten loslaten om gered te worden van buiten de geavanceerde beschaving. Wij zijn wie we hebben gewacht! We worden ons bewust van de levende aanwezigheid van de ouden; “de goden” zijn niet alleen in ons, maar zijn wij, en we zijn al thuis.

Dit is een van de redenen waarom ik me keer op keer aangetrokken voel tot veel heilige plekken. Ons wordt gevraagd om de hedendaagse wijzen, boodschappers, wachters, wijzen, etc. te zijn…

We hebben de mogelijkheid en het grote voorrecht om naar heilige plekken te reizen. We kunnen oude wijsheid ontvangen en delen die is ingebed in subtiele frequenties op oude plekken en in onszelf.

Aluna Joy Yaxkin

Nederlandse vertaling: wakkeremensen.org