Nicky Hamid: Geduld op je Reis
Nicky Hamid: Geduld op je Reis
Door: Nicky Hamid – 20 mei 2025

Velen hebben mij de laatste tijd hetzelfde gevoel gegeven.
“Mijn hart is gebroken en ik voel werkelijk alles en het is zo intens… Niet wat ik dacht dat de reis naar het Licht zou zijn, maar wild en niet goed of slecht, maar ook niet vreugdevol zoals ik dacht dat het zou zijn, gewoon intens en wijd open. Soms moeilijk te verteren.”
Wij hebben in een gekke werkelijkheid geleefd en ons onwetend gedragen.
Wakker worden is een combinatie van uitzetten en samentrekken. Als je samentrekt, voelt het alsof je naar beneden gaat, achteruit, binnenstebuiten gekeerd en weer terug naar voren. En dat is het ook.
Maar dit is waar WIJ leren te ervaren en te observeren in plaats van te reageren en te vermijden.
Meditatie en dergelijke zijn erg belangrijk omdat je een dynamiek in je leven creëert die het voor jou gemakkelijker maakt om de toeschouwer te zijn in tijden van krimp.
En als je op een bepaald moment de Liefde niet kunt bereiken, kun je zeker gevoelens van “WAARDERING” cultiveren voor het kennen van de “kleine” dingen in je wereld en voor het loslaten van wat was.
Dit is de ‘ruimte ertussen’ en je leert je er prettig in te voelen totdat de volgende expansiegolf in jou ontstaat.
Geduld op je reis.
Het is niet in het doen, maar in het Zijn dat een “hoger” jij ontstaat.
Zegeningen, dierbare zielen.
Ik hou zo van jullie
************************
PS:
Het is TIJD
Alle LICHTEN schijnen fel.
Ieder kent zijn plaats en zijn taak, vervuld van zijn hart.
De verandering is er vanaf de grond.
En zo zullen de “blinden” het niet zien tot het te laat is.
Zegen hun harten.
En als ze op hun knieën vallen, zullen WIJ ze oppakken en ze laten zien hoe Liefde het ziet.
Nicky Hamid
Nederlandse vertaling: wakkeremensen.org