Arjun van de YahYel – over Tesla’s Uitvinding en Vrije Energie / Kanaal: Wieteke Koolhof

Arjun van de YahYel – over Tesla’s Uitvinding en Vrije Energie

Kanaal: Wieteke Koolhof – 19 mei 2024

De persoon die jij kent als Nikola Tesla – plantte een zaadje. Hiervoor gebruikte hij zijn sterke en transparante verbinding met de Bron; een pad waarvoor hij zich vóór zijn geboorte had aangemeld en dat hij in die incarnatie zou verkennen. Hij was een zeer directe ontvanger van informatie van het Blauwdrukniveau, de informatie die hij gebruikte om zijn uitvindingen te bouwen en te construeren. Je zou kunnen zeggen dat – hij minder ontvankelijk was voor de algemene conditionering van zijn tijd – hij eenvoudigweg door en voorbij de meeste mentale ‘filters’ heen keek en ervoor koos om ze niet te adopteren – zoals de meeste mensen destijds deden – en dat nu nog steeds doen op jullie planeet. (hoewel dit nu snel verandert).

Nikola’s pad was revolutionair – zij het niet zonder strijd. Het was voor hem een grote uitdaging om te leren omgaan met deze informatie en deze te stroomlijnen tot manifestatie, en hij voelde zich door velen verkeerd begrepen. Vooral in zijn kinder- en tienerjaren. Uiteindelijk vond hij; dat handelen op basis van zijn inspiratie, en deze in manifestatie kanaliseren door de uitvindingen te bouwen die hij in zijn geest waarnam, hem ervan weerhield het gevoel te hebben dat ‘zijn eigen innerlijke lonten zouden doorbranden’. Handelen naar zijn inspiratie hielp hem letterlijk om op alle andere niveaus in balans te blijven.

Dit verschilt niet van waar wij jullie allemaal aan herinneren: ACTIE naar aanleiding van je hoogste opwinding. Want het is door het acteren dat je veel duidelijkere verschuivingen in je eigen evolutie begint toe te staan en meer informatie en inspiratie binnenlaat voor zelfs ‘grotere’ verschuivingen. Nikola liet dit in zijn eigen systeem gebeuren en werd daarom een kanaal voor de mensheid om hen te helpen herinneren aan wat voor jullie allemaal toegankelijk was (is).

Door deze informatie in zijn creatieve projecten naar jullie aarde te kanaliseren, plantte Nikola een zaadje. Lineair gesproken zou je kunnen zeggen dat jullie – tussen toen en nu – dit zaadje de hele tijd collectief water hebben gegeven – vanuit het niveau van jullie Hogere collectieve onderbewustzijn.

En waar je nu bent – in je ruimtetijdavontuur – hoewel misschien nog ondergronds – is dit zaadje al uit zijn schaal gebarsten – zijn eerste gezonde wortels gegroeid – en staat het op het punt om naar de oppervlakte te komen. Het momentum is onmiskenbaar. Je bent nog nooit zo dichtbij geweest.

Ga door met visualiseren – handel naar je eigen dromen en inspiraties – of deze nu verband lijken te houden met het idee van Vrije Energie of niet, het doet er niet toe. Deel met anderen en spreek uw dromen hardop uit met optimisme, liefde en opwinding. Kies ervoor om te WETEN dat uw ‘nieuwe’ wereld niet langer afhankelijk lijkt te zijn van vervuilende vormen van energieopwekking – WEET dit omdat het al op een andere tijdlijn is gebeurd. Eén die we tot in detail kunnen zien – en we nodigen u uit om het zelf te zien! Een die jullie nu snel naderen. Nog sneller – wanneer je besluit je te concentreren op wat goed werkt in de door jou gekozen reflectie van ‘de wereld’, en je mentale greep van zorgen over wat (nog) niet werkt, los te laten. Want dit is het op een bewuste manier bewateren van dat zaadje.

Wij danken u voor het creëren van zo’n opwindende reis naar uw eigen ontwaken – op zoveel niveaus – en wij danken u dat u ons heeft uitgenodigd om er deel van uit te maken. ”

Met onvoorwaardelijke liefde,

Arjun – spreekt namens de YahYel | Hybride collectief.

Kanaal: Wieteke Koolhof

Nederlandse vertaling: wakkeremensen.org