Opening Van Het Hart En Dankbaarheid

 

Opening Van Het Hart En Dankbaarheid

Door: Judith Kusel – 8 januari 2023

Deze laatste dagen waren zo hart-openend voor mij, dat mijn ziel vervuld is van dankbaarheid.

Sinds 2008, toen mijn nieuwe leven begon, werd ik gecapituleerd in een totaal nieuwe manier van leven en wonen, omdat ik het leven nu anders zag en ervoer, werkend met energie en energievelden, de ruggengraat van de aarde, het openen van oude kristalpiramides, kristallijne energieroosters, enz. en met dat alles de mogelijkheid om mijn Soul Readings te doen en kosmische informatie te downloaden.

Toch is het een eenzame weg geweest, want familie begreep het niet, verloren vrienden, geen thuis, niets anders dan waartoe ik geroepen was, en het volgen van die roep en innerlijke leiding, ook al begreep ik niet altijd waarheen dat leidde.

Ik kon het niet gemakkelijk met iemand delen, want weinigen stonden ervoor open.

Sinds Kerstmis heb ik een pees in mijn knie gescheurd, en toen dit verergerde, kreeg ik te horen dat ik moest rusten. Ik was inderdaad oververmoeid, en besefte pas hoeveel, toen ik mezelf toestond te rusten.

Het eindresultaat is dat ik niet kan autorijden – ik die zo onafhankelijk was en zo gewend was alles alleen te doen!

Toen verschenen er menselijke engelen in de vorm van vrienden, die me niet alleen bezochten, maar ook aanboden me naar de stad te brengen, zodat ik de broodnodige boodschappen kon doen, naar de dokter kon gaan, enz. Buren, kappers die hun man stuurden om me op te halen. Zelfs een lift voor de sonar van maandag, al geregeld.

En vrienden elders die in gedachten bij me waren.

Het culmineerde gisteren in een moment waarop drie van ons een gezamenlijke knuffel deelden, van eenheid, ontzag en eenheid.

Dit alles is een enorme les voor mij, om niet altijd te geven, geven, geven, maar ook om bereid te zijn en open te staan om gracieus en genadig te ontvangen!

In deze gedenkwaardige tijd worden we als lichtwerkers allemaal samengetrokken, zodat we als één kunnen samenwerken!

De ondersteunende systemen vallen nu op hun plaats, zodat we samen met grote liefde de Nieuwe Gouden Eeuw kunnen cocreëren!

Hier in Zuid-Afrika worden we allemaal zwaar op de proef gesteld door de voortdurende stroomstoringen. Toch zie ik mensen zich verenigen als nooit tevoren.

Ik deel dit, want nu de dingen dit jaar vorderen en er uitdagingen komen, laten we dit onthouden:

We zijn allemaal menselijke engelen met maar één vleugel: We kunnen alleen vliegen door elkaar te helpen!

En dus blijf ik rusten, want mijn hogere leiding blijft zeggen dat ik word voorbereid op grotere dingen.

Maar meer dan dat, ik doe dat in en met het gezelschap van de hemelen, en gedragen op de vleugels van de Goddelijke Liefde.

Ik ben nu een paar keer meegenomen naar het Heilige der Heiligen, in de tempel van Luxor, om de wonderen van het Nieuwe Tijdperk en de Ark des Verbonds te aanschouwen.

De gevleugelde zonneschijven zijn teruggekeerd.

We staan voor dramatische en totale veranderingen.

Alles is slechts Liefde, als we dieper in het hart gaan, en elkaar vinden op zielsniveau, en in gemeenschappen van Licht, die samen de Nieuwe Gouden Eeuw creëren.

Judith Kusel

Vertaling: wakkeremensen.org