Bericht van het Universum

Bericht van het Universum

9 maart 2025 / Door Angelique

Goedendag,

Verbeeldingskracht, gedachten en ideeën zijn als de voorkamer van dit huis.
Als je ziet dat er iets optreedt in de voorkamer, kun je er zeker van zijn dat het ook zal optreden in het huis. 
Alle dingen die zich voordeden in deze wereld – al het goed of kwade- speelde zich eerst af in de voorkamer en daarna hier. 
~Rumi

De voorkamer, weet, wat er in je eigen voorkamer bevindt, dit is iets anders dan intuïtie. Je intuïtie kost je namelijk, geen tijd, geen gepieker en geen hoofdpijn. Je ware intuïtie komt alleen door als je vanuit het Hier en Nu leeft. 

Gedachten zijn als de kroos op het oppervlak van helder water. 

Laat je niet beïnvloeden, door wie dan ook om je verbeeldingskracht via angst in te zetten. 
Laat je niet verleiden dat iets of een ander je ideeën en je gedachten van vrede, vooruitgang en liefde negatief beïnvloed. 

Zoals een instrument zich eerst goed moet afstemmen om een schitterend geluid alleen of tezamen te maken. Zo kan de mens voelen, waarnemen, afstemmen en bij-stemmen

Angelique
https://liefdevoorjeziel.jouwweb.nl/mijn-pad-van-licht